Attól tartok, ezt nem fogja a csajszi kitenni Instára :P
Az árnyéka lebuktatta 🙂
Ha a Tesco parkolóban forgatták volna
Valaki ma meg lesz rendesen szívatva
Képtelenek bármit is eltalálni!
Olcsó reklám, nem sokat gondolkodott
Sziasztok! A napokban Budapesten jártam és a Váci úti OMW kútnál elkértem a WC kulcsát. A képen látható kulcstartóval kaptam meg! Üdv.: Tomi